Prázdninové soutěže v knihovně

Renata Chloubová  17.06.2009 14:48

Chceš mít svoji kostru Tyranosaura Rexe?

Knihu, kde najdeš v písku jednotlivé části  kostry tohoto dinosaura, můžeš vyhrát v prázdninové soutěži.  Jak? Rozmysli si, co zajímavého si o prázdninách našel(našla) nebo uviděl(a) ty. Může to být jakákoliv živá i neživá věc.  Namaluj to (jakoukoliv technikou) a stručně popiš. Nezapomeň donést do knihovny do 21.srpna.

Odměna - Kniha s názvem Tyranosaurus Rex, vykopej kosti a sestav si kostru je vystavena v knihovně.