Čteme všichni, vypráví jen někdo

Renata Chloubová  17.03.2014 10:28
Soutěž vypravěčů

Nový ročník soutěže vypravěčů se blíží

Zveme mládež do 18 let na účast v dalším ročníku soutěže Čteme všichni - vypráví jen někdo. Účastník soutěže si může vybrat text z knih známých i neznámých, který je mu blízký a ten převyprávět. Zvlášť jsou hodnoceny texty vlastní autorské a v letošním ročníku rovněž texty Eduarda Petišky a Ondřeje Sekory. Délka přednesu by měla být cca 2 minuty. Zájemci se nahlásí do konce dubna u knihovnice, kde dostanou i další pokyny. Regionální kolo soutěže vypravěčů se uskuteční v Semilech 20. května 2014. Soutěží se ve čtyřech kategoriích

A 6-8 let, B 9-12 let, C 13-15 let, D 16-18 let

Soutěž pořádá Městská knihovna Rychnov u Jablonce nad Nisou ve spolupráci s Klubem dětských knihoven SKIP a Svazem knihovníků a informačních pracovníků.

Ilustrační obrázek Adolfa Borna je z knížky Eduarda Petišky Olin a lišky.

Textové pole: Zveme mládež do 18 let na účast v dalším ročníku soutěže Čteme všichni – vypráví jen někdo. Účastník soutěže si může vybrat text z knih známých i neznámých, který je mu blízký a ten převyprávět. Zvlášť jsou hodnoceny texty vlastní autorské a v letošním ročníku rovněž texty Eduarda Petišky a Ondřeje Sekory. Délka přednesu by měla být cca 2 minuty. Zájemci se nahlásí do konce dubna u knihovnice, kde dostanou i další pokyny. Regionální kolo soutěže vypravěčů se uskuteční v Semilech 20. května 2014. Soutěží se ve čtyřech kategoriích A 6-8 let, B 9-12 let, C 13-15 let, D 16-18 let.

Textové pole: ČTEME VŠICHNI,VYPRÁVÍ JEN NĚKDO