Dětský Klubík

Renata Chloubová  25.08.2015 12:41
Zářijové setkání

S novým školním rokem zveme na dopolední zářijové setkání maminek s předškolními dětmi. Místo druhé středy v měsíci jsme zvolili v září středu třetí, snad už budete mít do té doby vyřešeny všechny důležité školní starosti. Zveme do "Klubíku" i nové maminky, které právě prožívají období mateřské dovolené a chtějí své starosti i radosti sdílet s ostatními. Věk dětí u nás nerozhoduje. Jste vítání i s miminky, které si ještě neumí hrát. Dopoledne trávíme krátkým (cca 20 minut) programem pro malé děti a poté výtvarným tvořením, u kterého je vhodná výpomoc dospělého.

Do Klubíku zveme i babičky, které se starají o svá malá vnoučata.

Vezměte si, prosím, s sebou přezůvky pro sebe i děti. Protože se malé děti pohybují nejvíce po zemi, nechceme mezi nimi šlapat v botech.