Prosincový dětský Klubík

Renata Chloubová  16.11.2015 14:33
Setkání pro rodiče s předškolními dětmi

Zveme vás na předvánoční dopolední setkání. Budeme tvořit dekorace ze slaného těsta - firurky i ploché ozdoby.Pokud vlastníte malý dětský váleček, určitě si ho vezměte s sebou. Hotové výrobky je nutné nechat buď utvrdnout při pokojové teplotě (trvá déle) nebo zápéci krátce v troubě. Vezměte si proto s sebou jakoukoli krabičku, ve které bez úhony donesete výrobky domů (v sáčku se vám pomačkají).Také počítejte s ušpiněním moukou!

S Renatou Pospíšilovou a její kytarou si zazpíváme vánoční koledy nebo písničky na zimní téma. Doprovázet budeme na všechna možná rytmická nářadíčka.