Únorový KLUBÍK přesunut ze středy na pátek 12.2.

Renata Chloubová  06.02.2016 10:29

Všem příznivcům KLUBÍKU! Klubík se přesouvá ze středy na pátek 12.2.2016.

Kdeže loňské sněhy jsou...
Pro nedostatek bílé nadílky měníme téma ze zimohraní na vaření!

Tentokrát si na kuchaře zahrají samy děti, vyrobíme si kuchařskou čepici z papíru
(vemte klidně starší sourozence,
bude to chtít trochu šikovnosti), vytvoříme si jedlé zeleninové talíře a chlebíky k svačině a kdo nebude pouze užírat
český vynález cukrové kostky, bude si moci postavit cukrové iglú ala svícen:)

Vysvětlení – profesně pracuji v organizaci KDK SKIP –Klub dětských knihoven Svazu knihovníků a organizačních pracovníků. Setkáváme se pravidelně po jednotlivých knihovnách Libereckého kraje. Nyní přišla volba na naši knihovnu. S kolegyní jsme domlouvaly termíny, zkráceně naši organizaci nazýváme Klubko nebo Klubík a tak vzniklo nedorozumění s naplánováním schůzky knihovnic na stejný termín. Protože se do Rychnova sjedou pracovnice z celého Kraje – tedy až Hrádku, České Lípy, Jablonného apod. a mají domluvená volna v práci a zamluvená auta a také protože se najednou do naší mrňavé knihovny nevejdeme, jsem nucena zrušit náš termín a posunout ho. Po poradě s některými maminkami chci zachovat termín prázdninový, protože se k nám těší někteří starší sourozenci, kteří navštěvovali Klubík dříve.

Přijměte mou velkou omluvu a pokud to můžete zařídit, přijďte v pátek ve stejnou hodinu!!!