Knížka pro prvňáčka 2016

Renata Chloubová  24.05.2016 12:59
Knihožrouti

Projekt Už jsem čtenář - Knížka pro prvňáčka

Jako odměnu za vynaloženou snahu naučit se všem písmenkům, slovům, větám a na podporu další chuti do čtenářství získalo všech letošních 45 rychnovských prvňáčků svoji

Knížku pro prvňáčka

Projekt, který je postaven na spolupráci knihoven a škol podporuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR. Jeho cílem je posílení čtenářské gramotnosti dětí. Knížka, kterou děti dostávají, je psána na objednávku a není minimálně tři roky nikde k prodeji. Každý rok píše knihu jiný autor. Letošní Knížka pro prvňáčka se jmenuje  KNIHOŽROUTI, napsala ji Klára Smolíková a ilustracemi dotvořila Bára Buchalová. Vydalo nakladatelství Triton.