Podzimní sezóna KLUBÍKU 2017 v knihovně

Renata Chloubová  28.08.2017 09:23

Od září opět startujeme setkávání maminek s předškolními dětmi v knihovně, na které zveme děti třeba i batolecího věku, jejich rodiče či prarodiče. V nové sezóně nabízíme i nový program. Protože budeme zvát hlavně zajímavé hosty, nebude program v pravidelných středách, ale bude se odehrávat podle možností přijíždějících hostů. Jaký je náš podzimní plán? V září se setkáme s paní Darinou Martinovskou a jejími pohádkami a pověstmi z Podještědí. Paní Martinovskou znáte např. z představení o Chameleonovi Leonovi. V říjnu nás navštíví Lenka Hřibová ze Semínka země, v listopadu nás potěší svým podzimním programem zakladatelka KLUBÍKU v Rychnově Lucie Vágai. Prosincové setkání bude literárním překvapením....

Vaši nápady, připomínky, aktivity jsou vítány!

Praktické připomínky pro nově příchozí maminky

Při pořadech v knihovně se přezouváme! Vezměte sobě i dětem nějaké přezůvky. Pohybují se mezi námi i miminka, která lezou po zemi a nechceme, aby podlaha byla špinavá.

V knihovně je malá kuchynka, kde je možné si udělat kávu, čaj - nastavené jako samoobsluha. K dispozici je též nějaké ovoce a něco malého k zakousnutí. Budeme rádi, když nám přispějete drobným finančním obnosem na toto občerstvení.

Před jednotlivými akcemi posíláme informativní email. Pokud ho chcete dostávat, zanechte nám svůj email.

Kočárky vynášíme po schodech do vestibulu knihovny, kde jsou v suchu a bezpečí. Pomáháme si navzájem.