Razítkování a korálkování

Renata Chloubová  05.09.2018 08:56
Výroba originálních doplňků do školy

O prázdninách jsme pro vás připravili razítkovací a korálkovací dílny. Pro trvající zájem budou dílny fungovat po celé září ve výpůjčních hodinách knihovny (až do spotřebování barev a korálků).

Zatímco o prázdninách jsme tvořili korálkové závěsy do zahrady a razítkovali hlavně trička, v září tvoříme originální sáčky do školy (na pomůcky, tělocvik, bačkory). K dispoci jsou sáčky (tašky) dvou velikostí, ale razíktovat můžete na donesené materiály. Barvy fungují i na tmavé podklady. Pro menší děti používáme polštářkové barvy, které se snadno nanáší a dělají pěkný otisk. Používáme tři sady razítek - dopravní prostředky, kostičky různých tvarů a květiny. Na jména či jiné nápisy používáme razítka abecedy.

Na korálkovou dílnu, kterou připravila pedagožka Michaela Hojaková, máme připraveny kromě korálků předvrtané větévky na dekorativní závěsy.

Těšíme se na vás ve výpůjčních hodinách knihovny!