Návštěva paní spisovatelky Fišarové

Renata Chloubová  05.09.2018 09:19
Pořad pro letošní prvňáčky

Paní spisovatelka a pedagožka Michaela Fišarová sklízí se svými knihami velké úspěchy. Pozvali jsme ji k nám do knihovny, aby letošním prvňáčkům představila své knížky A-Ž půjdeš do školy a Kamínek. Originální a moderní formou seznamuje děti se školním prostředím. Podtitul knihy A-Ž půjdeš do školy nese název Pro kluky (holky), co se neztratí. Kniha je opravdu ve dvou variantách pro kluky a holky zvlášť. Kniha Kamínek vypráví o zajímavé cestě jednoho kamínku a také o tom, jak se některé věci pohybují světem a my si toho ani nevšimneme.

Pořad p. Fišarové se uskuteční 13.9.2018 a provází ho herec a moderátor Miroslav Reil

Ukázku z knihy můžete shlédnout zde:

Paní spisovatelka přiveze svoje knihy i k případnému prodeji. Je možné dát dítěti peníze s sebou (cena knih je 249,- Kč) nebo se domluvit v knihovně.

Pořad je připraven v rámci projektu Knížka pro prvňáčka ve spolupráci se SKIP ČR (Svaz knihovníků a informačních pracovníků)