Přechod knihovny na nový systém a omezení provozu katalogu

Renata Chloubová  07.03.2019 11:48

Vážení uživatelé knihovny!

Během toho víkendu (8. - 9.3.) bude přecházet naše knihovna na úplně nový knihovnický systém. Z tohoto důvodu

přestane v pátek 8.3. večer fungovat náš on-line katalog

Od pondělí 11.3. budeme testovat nový systém a nový katalog. Můžete nám pomoci tím, že opravdu vyzkoušíte, zda všechny funkce fungují!

Odkaz na nový katalog zde najdete v pondělí cca v poledne.

Co všechno umí nový katalog? Především umí fungovat i u mobilních zařízení - telefon, tablet. Kromě prodlužování výpůjček, zamlouvání knih můžete knihy též hodnotit - psát komentáře, dávat "hvězdičky", šířit po sociálních sítích a pod. Systém umožňuje přepínání způsobů prezentace výsledků hledání. A zcela jistě vás zaujme moderní desing! Díky novému katalogu také můžeme poskytovat výpůjčky eknih.

Budeme vděčni za vaše komentáře k funkcím a hlavně případným nefunkcím, aby se co nejdříve podařilo chyby vychytat a napravit!