Novinky v naší knihovně

Štěpánka Veberová  03.03.2022 11:56

Novinky v naší knihovně:

Prázdniny v Česku od Ladislava Zibury

Další kniha známého cestovatele a spisovatele Ladislava Zibury. Tentokrát dva měsíce procházel a poznával zajímavá místa v naší vlasti pěšky, na lodi, autem i na oslu. V knize se podělil se čtenáři se zážitky ze svých putování. Vše, co jste o Česku nevěděli, v jak rozmanité a krásné zemi žijeme. Koho kniha zaujme? Všechny příznivce cestování a milovníky zajímavostí se smyslem pro humor.                              Od Julie Caplin Čajovna v Tokiu - romantický román pro ženy od oblíbené autorky. Fiona je vášnivá fotografka, má cestovatelský blog a už dlouho se touží podívat do Japonska. Když vyhraje čtrnáctidenní cestu do Tokia, má pocit, že se jí splnil sen.
Plno knížek pro předškoláčky – Myšák jménem Julian, Fiškus a Pettson, Pan Baf, Slon a Zvířat plná kniha od výtvarníka a ilustrátora Petra Horáčka..

Leporela pro nejmenší čtenáře a spousta dalších knih, přijďte se podívat.