Lednová soutěž z Projektu Kde končí svět - Český rok

Renata Chloubová  09.02.2012 08:47

Součástí lednové soutěže byla jednak lednová anketa o sněhu, kde jsme zkoumali, jak máme či nemáme rádi zimu, sníh a vše, co s ní souvisí. Vymýšleli jsme co nejvíce výrazů pro formy vody a sněhu v zimě. Vymysleli jsme jich cca 30. Nakreslené obrázky (ještě spolu s těmi, které jsme malovali o letních prázdninách) poputují do Národní knihovny, kde budou vybírány nejhezčí obrázky od dětí z celé republiky a bude z nich vytvořena kniha pro děti ze Zanskaru.

Odměnu za lednovou soutěž získávají Tabitha Grosová, Roman Miko, Kristýna Mikulová, Zuzana Fadrhonsová, Tomáš Fuchs, Karolína Horáková, Nichaela Troníčková, Petr Miko, Erik Lewczuk, Julie Maříková a Radka Štrynclová.